Mikroregion Hrotovicko - Mapový projekt

Přihlášený uživatel: guest

Mapu spusťte kliknutím na obrázek


Kliknutím na mapu se Vám spustí mapová aplikace Mikroregionu Hrotovicko. Pokud jste obdrželi přístupové jméno a heslo, nejprve se přihlašte a pak poklepejte na mapu.
Přihlášení
Staré mapové aplikace vyžadující Javu byly zrušeny. Využíjte prosím odkaz na nové mapové aplikace a upravte si odkaz na Vaší pracovní ploše počítače!

Partner mikroregionu pro projekt GIS Hrotovice na webu.

Projekt se uskutečnil za finanční podpory Fondu Vysočina.


Mapa obsahuje podkladová data ZABAGED®, ČÚZK. Tato data smí být používána pouze v kontextu dalších vrstev mapového portálu. Data smí být používána pouze pro navigační a přehledové účely. Data nesmí být dále publikována nebo využívána v jiných GIS aplikacích nebo systémech. Veškerá práva vyhrazena. K případnému jinému využití dat je nutný souhlas ČÚZK.
Kontakt: podpora.zums@cuzk.cz; Více informací: http://www.cuzk.cz

Mapa obsahuje podkladová data Adresní body budov®, ČSÚ. Tato data smí být používána pouze v kontextu dalších vrstev mapového portálu. Data smí být používána pouze pro navigační a přehledové účely. Data nesmí být dále publikována nebo využívána v jiných GIS aplikacích nebo systémech. Veškerá práva vyhrazena. K případnému jinému využití dat je nutný souhlas ČSÚ.
Kontakt: udrzalova@gw.czso.cz; Více informací: http://www.czso.cz